Drzwi zewnętrzne KMT Plus z dostawkami

Kolekcja drzwi zewnętrznych KMT Plus została stworzona dla osób, które pragną się wyróżnić. Atrakcyjna kolorystyka w naturalnych odcieniach drewna w połączeniu z efektownymi głębokimi tłoczeniami zapewniają pozytywne wrażenia estetyczne. Drzwi przeznaczone są do mieszkań w budownictwie jednorodzinnym, w szczególności dla klientów wymagających konieczności zabudowania szerokich otworów drzwiowych. Szeroka gama wzorów przeszkleń oraz konfiguracji wersji pozwala dostosować drzwi do większości elewacji. Spełniają one najwyższe wymogi dla drzwi zewnętrznych.
Skrzydło główne o grubości 54 mm wykonane jest z blachy stalowej ocynkowanej i jest pokryte wytłaczanym laminatem drewnopodobnym składającym się z folii spodniej wykonanej z półtwardego polichlorku winylu oraz powłoki z matowego akrylanu. Sprawia to, że drzwi są odporne na warunki atmosferyczne w szczególności na promieniowanie UV (gwarancja producenta laminatu/folii to 9 lat). Przeszklenia są wykonane z „pakietu” szyb zespolonych hartowanych zapewniających bezpieczeństwo użytkowników w czasie uszkodzenia. Wypełnienie drzwi stanowi wysokiej jakości pianka poliuretanowa wtryskiwana pod ciśnieniem posiadająca kilkukrotnie lepsze właściwości termoizolacyjne w porównaniu z polistyrenem spienionym (styropianem).
Skrzydła dostawkowe nie są rozwierne i zamocowane na stałe do ościeżnicy. Wykonane są one w tej samej technologii co skrzydło główne.

Przykładowe tłoczenia

Drzwi zewnętrzne KMT Plus - tłoczenie Vds z dostawkami d2Tłoczenie Vds z dostawkami d2
Drzwi zewnętrzne KMT Plus - tłoczenie VIs z dostawkami d2Tłoczenie VIs z dostawkami d2
Drzwi zewnętrzne KMT Plus - tłoczenie VIIs4 z dostawkami d2Tłoczenie VIIs4 z dostawkami d2
Drzwi zewnętrzne KMT Plus - tłoczenie Xs3 z dostawkami d0Tłoczenie Xs3 z dostawkami d0
Drzwi zewnętrzne KMT Plus - tłoczenie Xs5 z dostawkami d6Tłoczenie Xs5 z dostawkami d6
Drzwi zewnętrzne KMT Plus - tłoczenie XIIs z dostawkami d8sTłoczenie XIIs z dostawkami d8s

Tutaj znajdziesz przykładowe wzory tłoczeń dla skrzydła.
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem i montażem drzwi zewnętrznych z naszej oferty skontaktuj się z nami.

Projekt graficzny i wykonanie: Bartosz Bożek | Copyright © 2011 Polger